«1...1112131415...24»

Felhasználó
11 éve
Inni kéne elvtársak.. Basszameg a ló..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Inni kéne elvtársak.. Basszameg a ló..
Ez nagyon rossz ötlet volt klánvezető testvér, mer' ez lett a hatása youtube.com/watch?v=Na2pnHFM9LY

Felhasználó
11 éve
Inni kéne elvtársak.. Basszameg a ló..
Ez nagyon rossz ötlet volt klánvezető testvér, mer' ez lett a hatása youtube.com/watch?v=Na2pnHFM9LY


nem baj akk indulótok is van az ivásról tessék adok:

https://www.youtube.com/watch?v=YR6IJh-Qc_A

https://www.youtube.com/watch?v=1yRBOVmoeLA

na és am alekoszos vidi is van meg ha akarjátok tanulni olyan is van ott van mindkettő!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
11 éve
Menj már innen.
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
Fúúú, jó hétvége volt. Végig vagy részeg voltam, vagy másnapos. De inkább részeg. Pálinka, Jack, bor, sör, volt minden... :D

Felhasználó
11 éve
Én kedden a tabisat leváltottam háziborra. Ez egy tapsot szerintem megérdemel. :$

Felhasználó
11 éve
Taps, taps, taps :D Néha mi is háziboron élünk. Nem sokkal drágább a tabisnál, és sokkal minőségibb (már ha jó helyről van), mint mondjuk egy 500-600 forintos bolti fosch...

Legutóbb szerkesztve Foxy által.


Felhasználó
11 éve
A Vörös Bor nevezetõ szutyok 2L-je kb 150Ft-al olcsóbb mint a házibor ami szintén 2L. A házi meg nyilván jobban üt tehát a házibor sokkal jobban megéri és mêg finom is.

Felhasználó
11 éve
Vaaaagy... Fel kell menni unokatesó pincéjébe és ott van fehér meg vörös bor is, abból is van ütős meg light-os. :D Ingyen. Hah! :P

"Románia!"
A hely, ahol felfelé mennek a pincébe, mert lefelé az életszínvonal és az átlag értelmi szint található!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Énis jártam nemrég a Pincében, de sajnos bezárt. Nem értem miért, pedig sokan jártak oda...
«1...1112131415...24»